Missa inte årets isshow, 13 & 14 mars, Vallentuna Ishall
Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
 
E-postadresser till tränarna:
Vyachek, chefstränare: vyachek@vallentunakk.se
Tränare för V1 och V2.

Alexandra, tränare: alex@vallentunakk.se
Tränare för A1 och A2.

Tränare för C1 och Show.

Aida, tränare: aida@vallentunakk.se
Tränare för C1 och Vuxen.

Isa, tränare: isa@vallentunakk.se
Tränare för konståkningsskolan.

Filippa, tränare: filippa@vallentunakk.se
Tränare för konståkningsskolan.

Mica, tränare: mica@vallentunakk.se
Tränare för konståkningsskolan.

Klara, tränare: klara@vallentunakk.se
Tränare för skridskoskolan.

Eva, tränare: evag@vallentunakk.se
Tränare för skridskoskolan.

Masha, danstränare: masha@vallentunakk.se
Danstränare för alla grupper.

 

Alla tränare, inklusive skridskoskolan: coach@vallentunakk.se
Alla tränare i skridsko- och konståkningsskolan: skridskoskolan@vallentunakk.se
Följ VKK
Kontakta och följ VKK:
Vallentuna Konståkningsklubb
Postadress:
Parkvägen,
186 46, Vallentuna
Bankgiro:

5013-4626

E-post:
info@vallentunakk.se
Swish:

123 290 99 76

 
Anmäl dig till VKK:s Skridskoskola
Tajt ekonomiskt nu? Sök hjälp med träningsavgiften
Skridskovård
Följ oss på YouTube
Följ oss på Facebook
Följ oss på Insta
Instagram
 
Huvudsponsorer
 
Stöd VKK via Sponsorhuset
Stöd VKK via Gräsroten
VKK på Twitter: